День Незалежності

Дата: 24.08.2023 09:58

🇺🇦24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Акту проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення нашого народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

День 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання.

Другий рік поспіль ми відзначаємо головне свято нашої Держави в умовах повномасштабної війни.

Як і багато попередніх поколінь українців, ми мусимо відстоювати нашу незалежність зі зброєю в руках. Життя тисяч Захисників і Захисниць – та ціна, яку платить Україна, щоб відстояти свій суверенітет і своє право самостійно обирати своє майбутнє.

Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!

У День Незалежності побажаймо одне одному знову здобути мир та спокій на рідній землі! Слава Україні! Cлава її Героям!