У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 30.08.2023 08:56

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
    29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбулася церемонія покладання квітів до могил загиблих воїнів громади:
Вдовенка Віталія Валерійовича, с.Грищинці
Швайки Дмитра Анатолійовича, с.Литвинець
Мороза Олександра Івановича, с.Пищальника
Стешенка Олександра Миколайовича, с.Курилівка
Ганненка Анатолія Володимировича, с.Грищинці
Конюші Руслана Сергійовича, с.Бобриця
Ломаки Василя Петровича, с.Григорівка

У пам'ятному заході взяли участь представники виконавчого комітету Бобрицької сільської ради, жителі сіл, які також вшанували пам’ять загиблих Захисників і Захисниць хвилиною мовчання.
    «Цей день – день болю і скорботи. Ми вшановуємо пам’ять про наших Захисників і Захисниць, які відчайдушно боролися за свободу нашої країни. Їхні подвиги ніколи не будуть забуті. За нами правда та справедливість. Вічна слава Героям!» - сказав керуючий справами Микола ЗОЦЬ.