Відбулося пленарне засідання 36  сесії

Дата: 01.09.2023 12:05

Фото без опису31 серпня  відбулося пленарне засідання 36  сесії сільської ради восьмого скликання, яке провела  сільський голова Олена ШТЕФАН.

У роботі сесії, на розгляд якої було винесено 18 питань, взяли участь 17 депутатів сільської ради із 22, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради та старости громади. Сесійному  зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких були ретельно опрацьовані та розглянуті усі  питання порядку денного.

Основними питаннями порядку денного були прийняття рішень стосовно розвитку енергетичної галузі в громаді.  Також в ході засідання депутатами були розглянуті питання комунальної власності та обговорили питання надання матеріальної допомоги мобілізованим, розглянуто ряд земельних питань.

Сільський голова Олена Василівна подякувала депутатам за плідну, злагоджену, конструктивну роботу, за активну громадську позицію та небайдужість до долі Бобрицької територіальної громади і кожного її жителя.

Результатом роботи сесії стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного.