НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЖИТЕЛЬ СЕЛА ГРИЩИНЦІ ГОРОВИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 26.09.2023 09:14

Фото без опису🕯У війні за незалежність та волю України загинув ще один її син –житель села Грищинці Горовий Сергій Миколайович.

Військовослужбовець, який ніс службу водієм БМП мотострілкової бригади, загинув 27 липня 2023 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області під час виконання бойових операцій.

Горовий Сергій Миколайович народився 7 квітня 1971 року, в с. Писарівка Віницької області. В однорічному віці з батьками переїхав в село Грищинці. Після закінчення Грищинецької неповної школи навчався у Канівському професійно-технічному училищі № 23, де здобув професію токаря. Військову службу проходив в Білорусії, там зустрів свою дружину Ірину, з якою виростили та виховали двох синів.

Більше 18 років пропрацював у ТОВ «Клуб сиру», на посаді вадія навантажувача. У 2015 – 2016 роках брав участь в АТО, а з 24 лютого 2022 року Сергій разом із своїм сином Віталієм стали на захист нашої Батьківщини.

У Сергія залишились, дружина, два сини, онук, батьки та сестра. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Герої не вмирають… Вони просто перестають бути поруч. Їхні імена вже викарбувані в історії України. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Низький уклін нашому Воїну-Захиснику! Вічна пам’ять герою!

Про дату і час зустрічі полеглого Героя громаді буде повідомлен

о додатково.