1 жовтня – День захисників і захисниць України та День українського козацтва

Дата: 01.10.2023 10:12

Шановні захисники і захисниці України, ветерани! Щиро вітаємо вас зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу! День захисників і захисниць України відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Ми дякуємо всім, хто зі зброєю в руках боронить Україну від російського агресора, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Серед воїнів, які захищають Батьківщину під синьо-жовтим стягом, є багато наших земляків. Шануємо кожного з них та схиляємо голову перед подвигом полеглих Героїв, які віддали своє життя за Україну та її народ.

Шановні захисники та захисниці України! Від імені жителів усієї нашої громади бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту та родинної злагоди.

Нехай Ангел Охоронець завжди буде поряд та охороняє вас! Хай ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром!

Слава Україні! Героям слава!