ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

Дата: 22.11.2023 08:21

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

21 листопада 2023 року на Чернечій Горі у м.Канів пройшов щорічний Всеукраїнський круглий стіл до Дня ГІДНОСТІ та СВОБОДИ УКРАЇНИ у форматі телемосту «Наука – практика – освіта». Цього року учасники обговорювали тему «Вітчизняний парламентаризм: виклики в сучасному геополітичному вимірі».

До заходу долучилися народні депутати України, депутати обласних та місцевих рад, Керівники Інститутів НАН України, провідні науковці НАН України, керівники обласних та місцевих рад і адміністрацій, міські та сільські голови, науково-педагогічні працівники ЗВО, члени Наукової школи вітчизняного парламентаризму, представники ГО «Академія парламентаризму, представники волонтерських організацій, бізнес-організацій, здобувачі вищої освіти КНУ імені Тараса Шевченка, інші зацікавлені особи. Бобрицьку громаду представляли Олена ШТЕФАН, Бобрицький сільський голова та Анна БАБЕНКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради.

Підсумки Всеукраїнського круглого столу буде оприлюднено на сайтах Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ННІ публічного управління та державної служби), у ЗМІ.