ТОВ НВФ «УРОЖАЙ» - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 23.11.2023 08:21

Фото без описуТОВ НВФ «УРОЖАЙ» - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ
Люта зима не за горами. Наші захисники дуже вподобали сублемовані супи і борщі, що виготовляють члени волонтерського загону «Литвинецька січ». Тож, роботи стане ще більше.
За жовтень-листопад волонтери передали нашим захисникам 388 шт. борщів, 410 шт.супів (на 5 л. води), 1370 шт. супів (на 1 л. води).
Ця продукція була передана для воїнів сіл Григорівки, Бобриці, Козарівки,  ГО "Волонтери Канева", у волонтерський центр при Київській міській клінічній лікарні №12 "Військові капелани м.Київа"(відправка машин у Часів Яр,  Курахове і на Херсонський напрямок), Лісовському Ол. (26 артилерійська бригада, Донецький напрямок), Припіялу Б.І.(25 ОСБ, Донецький напрямок), Гупі А.В. (44 ОМБ, Харківський напрямок), депутату України Войцехівському В.(відправка автомобіля на Донецький напрямок).
Волонтерів у їхній праці завжди підтримує Олена ШТЕФАН, Бобрицький сільський голова, місцеві фермери, підприємці.
Нещодавно волонтерський загін отримав чергову підтримку від ТОВ НВФ «Урожай». Так, за сприяння керівника Олександра ВОСКОБОЙНІКА, було передано 1470 кг капусти, яка буде використана при приготуванні борщів.
    Додатково 280 кг капусти було передано для закладів освіти громади.
    Щиро вдячні за підтримку! Працюємо разом для підтримки наших захисників. СЛАВА УКРАЇНІ!