ПРАВО НА ЗАХИСТ

Дата: 20.11.2023 08:27

Фото без описуФото без опису
17 жовтня 2023 року Благодійний фонд «Право на захист» надавав допомогу ВПО та постраждалим від воєнних дій, що знайшли пихисток у Бобрицькій громаді.
Фахівці надавали безоплатні консультації з питань, пов'язаних із вимушеним переміщенням та юридичним захистом постраждалих від воєнних дій. Також, завдяки фінансуванню міжнародних організацій БФ "Право на захист",  проводили реєстрацію вразливих категорій ВПО та постраждалого від воєнних дій населення на отримання грошової допомоги.
Варто додати, Благодійний фонд «Право на захист» є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Організації-партнери, донорські організації, медіа та бенефіціари визнають Фонд провідною організацією у своїй сфері.