Громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бобрицької сільської територіальної громади

Дата: 23.11.2023 12:22

Бобрицька територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Бобрицькоїтериторіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Під час розроблення завдання було враховано законодавчі та нормативні документи: п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 16¹ Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанову Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником проекту містобудівної документації є виконавчий комітет Бобрицькоїсільської ради, а розробник – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Бобрицькоїсільськоїради від від  14 грудня 2022 року №28-21/VІІІ“Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бобрицької сільської ради Черкаської області”

З текстовою частиною зазначеного Завдання можна ознайомитися за адресою: с. Бобриця, вул. Дружби, буд 4.Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості єначальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Бобрицької сільської ради Підгайний Олександр Юрійович.

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бобрицькоїсільської територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Бобрицької сільської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Бобриця, вул. Дружби, буд 4 та на e-mail: bobryca_rada@ukr.net з 21 листопададо 30 листопада 2023 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бобрицької сільської територіальної громади  відбудеться 01.12.2023 о 13:00 за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н., с. Литвинець,вул. Центральна, буд. 23, (приміщення клубу).