Шановні мешканці громади! Опалювальний період продовжується тому пам’ятайте про правила безпеки під час експлуатації пічного опалення!

Дата: 13.12.2023 12:05

09.12.2023 страшна трагедія сталася в Житомирській області. Троє дітей (віком від 2 до 5 років) загинули на пожежі в приватній будівлі, ймовірно через пічне опалення, їхня матір постраждала. Нещодавно загнули 2 дітей на Закарпатті. Майже через день отримуємо повідомлення про отруєння чадним газом наших громадян.

А саме:

- перед початком, а також протягом УСЬОГО опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталося її займання;

- біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5х0.7 м;

- усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;

- золу й шлак, що що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця. Не дозволяється висипати золу й шлак поблизу будівель.

НЕ ігноруйте повітряні тривоги та прямуйте до укриття!

При виявленні вибухонебезпечних предметів телефонуйте за номером “101”!