14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Дата: 14.12.2023 12:52

🔸У цю дату згадують усіх, хто, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, зберіг нам майбутнє і кого, на жаль, уже немає серед нас.

🔸Саме 14 грудня 1986 року - день, коли було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

🔸Низький уклін і шана мужнім та самовідданим ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС різних професій: пожежникам, інженерам, енергетикам, військовим, будівельникам, шахтарям, медикам – усім, хто ціною власного здоров’я та життя рятував світ від некерованої ядерної стихії.

🔸Сьогодні ми зобов’язані пам’ятати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Вічна пам’ять справжнім героям, яких вже немає серед нас, віддавши своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки, які несли велику відповідальність за наше з вами майбутнє, заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг - безсмертний!

🔸Серед тих, хто боровся з цим страшним лихом, було чимало наших земляків. Ваш подвиг неможливо оцінити - ми в неоплатному боргу перед вами! Бажаємо вам міцного здоров’я, добра, миру та достатку у вашому домі, довгих та щасливих років життя.