Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Дата: 21.12.2023 11:23

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

Реорганізація територіальних органів ДМС дозволяє більш ефективно виконувати покладені на них завдання щодо реалізації державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), збільшує спроможність органів ДМС у задоволенні попиту громадян на адміністративні послуги.

У структурі новоствореного управління 35 територіальних підрозділів, які розташовані на територіях Кіровоградської та Черкаської областей.

Детальніше про графік роботи цих підрозділів ЦПМУ можна дізнатися за телефонами (0522) 32-18-11 (м. Кропивницький), (0472) 54-09-60 (м. Черкаси) та на сайті ДМС → https://dmsu.gov.ua/cpmu.html

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС