Бобрицька громада
Черкаська область, Черкаський район

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА»

Дата: 11.01.2024 09:10
Кількість переглядів: 116

Фото без опису

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» (ПрАТ «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА»), ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 30830662, місцезнаходження суб’єкта господарювання: 19031, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Степанці, вул. Слобода, 25, контактний номер телефону: провідний еколог Відділу екології виробництва та логістики Михайловська Оксана, тел.: +38(047)-363-85-23, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: o.mykhaylovska@mhp.com.ua

Мета отримання дозволу на викиди - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючих об’єктів.

       Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" підлягає оцінці впливу на довкілля: планова діяльність ПрАТ «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА», згідно з вимогами Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" не підпадає під оцінку впливу на довкілля.           

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): даний промисловий майданчик (гуртожиток) призначений для проживання працівників ПрАТ «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА», розташований за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Бобриця, вул. Шевченка, 106А. Для забезпечення гуртожитку теплом та гарячою водою в підвальному приміщенні  гуртожитку встановлено 2 твердопаливних котла «Кобзар 60», потужністю по 60 кВт кожен. Також на території гуртожитку експлуатується септик обладнаний вентиляційною трубою. Для приготування їжі в їдальні обланані електричні плити.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: вуглецю оксид 0,164579 т/рік, діоксид вуглецю 121,107844 т/рік, метан 0,086633 т/рік, суспендовані частинки, недиференційовані за складом 0,011375 т/рік, азоту діоксид 0,124029 т/рік, азоту(1) оксид (N2O) 0,004721 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) 0,053108 т/рік, акролеїн 3,0Е-5 т/рік, сірководень 0,000142 т/рік, діоксид сірки 0,024362 т/рік, аміак 0,001379 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: для існуючого об'єкту не впроваджуються найкращі існуючі технології виробництва, які потребують надмірних витрат, а саме: технології найбільш ефективні з точки зору попередження, мінімізації або нейтралізації забруднюючих речовин, доступних будь-якому  суб'єкту господарювання, який має відповідний тип виробництва (устаткування).

Впровадження цих технологій передбачає підготовку робітників, методи роботи,  інструменти  контролю. Вартість використання таких технологій не повинна бути надмірною у порівнянні з природоохоронним результатом.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохороних заходів щодо скорочення викидів: викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляється.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: на підприємстві не існують джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устатку­вання, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпеч­них забруднюючих речовин.

У зв‘язку з цим «Пропозиції щодо дозволених обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які віднесені до основних джерел викиду» - не розробляється.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди та строки подання зауважень та пропозицій: з пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності даного підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього оголошення до Черкаської обласної військової адміністрації за адресою: бульвар Т. Г. Шевченка, 185, м. Черкаси, Черкаська область, 18000, тел. +38 (047) 237 29 15, E-mail: srzg@ck.gov.ua

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь