ВІДБУЛИСЯ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 20.01.2024 09:21

8 січня 2024 року у спортивній залі комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради проходили змагання з волейболу серед  команд закладів загальної середньої освіти.
    Мета заходу - розвиток і популяризація волейболу в загальноосвітніх навчальних закладах.
    Змагання проводилися між збірними командами юнаків та дівчат 10 - 11 класів закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської ради та Бобрицької сільської ради.
    За результатами змагань серед  дівчат ЗЗСО: І місце – команда КЗ «Бобрицький ліцей», а серед юнаків команда КЗ «Литвинецький ліцей» - ІІІ місце.
    Змагання пройшли у запеклій боротьбі та були цікаві для глядачів. Команди показали високий рівень майстерності та вміння.