У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЩЕ ОДИН КЛАС БЕЗПЕКИ

Дата: 19.02.2024 12:56

На базі Грищинецького ліцею Бобрицької громади відкрили ще один клас безпеки. На заході були присутні: Олена Штефан, сільський голова, Олександр Шпиль, менеджер соціальних проєктів БО «БФ «МХП – Громаді», головний інспектор ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Анатолій Скиба, старший інспектор ювенальної превенції Юлія Касьянова та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Бобрицької сільської територіальної громади Черкаської області Лисенко Наталія.
Клас обладнаний мультимедійними засобами, навчальними макетами та спеціальною літературою.
У найближчому майбутньому у стінах класу на дітей чекають зустрічі із рятувальниками, поліцейськими та фахівцями інших галузей, які ділитимуться досвідом та навчатимуть підростаюче покоління основам безпечного життя.
У цьому класі створені всі необхідні умови, щоб діти під час практичних або онлайн-занять могли вивчати правила пожежної безпеки, безпечної поведінки на воді, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомитися з первинними засобами пожежогасіння та дізнатися як надавати першу домедичну допомогу.
Створення таких класів це не просто навчання, а ініціатива, яка надає дітям навички та знання, що є дуже корисними у повсякденному житті.
Бережіть себе і вивчайте правила безпеки.