Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень з питань перейменування вулиць в Бобрицькій сільській територіальній громаді

Дата: 01.03.2024 08:42

На виконання розпорядження сільського голови Бобрицької сільської ради   від 28.02.2024 року № 29-о «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у Бобрицькій сільській територіальній громаді» виконавчий комітет  Бобрицької сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць на території  Бобрицької сільської територіальної громади.

Перелік назв вулиць та провулків Бобрицької громади, які пропонуються до перейменування:

Населений пункт

Назва вулиці/провулку

1.

с.  Студенець

2.

с.  Пшеничники

3.

с. Тростянець

4.

с.  Грищинці

5.

с.  Козарівка

6.

с.  Григорівка

провулок  Пєтухова

Організатор громадського обговорення – відділ освіти, культури, молоді та спорту сільської ради  (вул. Гайдамацька, 2,  с. Литвинець, e- mail:  lytv_bobrosvita@ukr.net, тел. (096) 650 50 48 .

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення – начальник відділу Анна Бабенко.

Громадські обговорення відбудуться протягом 2 (двох) місяців з дати оприлюднення інформації на офіційному сайті  сільської ради в період з 1 березня  2024року   по   30 квітня  2024 року.

Форма проведення: електронні консультації з громадськістю, загальні збори громадян у старостинських округах.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Контактний номер телефону для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення +38096 650 50 48. Консультації надаються в робочий час (понеділок – четвер з 08 до 17 години; п’ятниця - з 08 до 16 години).

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Робочою групою.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті сільської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

До участі у громадських обговореннях запрошуються зацікавлені особи та усі бажаючі жителі  Бобрицької сільської територіальної громади.