«ТЕХНІКИ ЗЦІЛЕННЯ» ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 01.03.2024 15:17

28 лютого на базі КЗ «Литвинецький ліцей» в просторі «Емпатіо» відбулася зустріч психолога КЗ «Центру надання соціальних послуг Бобрицької сільської ради» Діани Сагайдак з дітьми військовослужбовців.
Тема зустрічі: «Техніка зцілення: Безпечне місце».
Що відбувалось на зустрічі?
- Обмірковували, яке воно те саме, Безпечне місце, по техніці з закритими очима, уявляючи його.
- Далі обговорювали з кожним учасником, яким є уявне безпечне місце, так як вони себе почувають після техніки.
- За бажанням учасників, зобразили за допомогою олівців та маркерів на листку а4 їхнє Безпечне місце, яке вони уявляли з закритими очима.
- В кінці зустрічі, учасники обмінялися враженнями, і дійшли думки, що внутрішній стан часто залежить від того, про що ми думаємо, та що уявляємо.
Тому, один із важливих інстайтів зустрічі - обов’язково треба вчитися думати про хороше.
Дуже дякуємо, учасникам, які із задоволенням підтримали ініціативу, були активні та креативні.