ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ, ДНЕМ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА ЖІНОК!

Дата: 08.03.2024 10:16

Дорогі жінки Бобрицької громади!

Вітаю вас із Міжнародним жіночим днем, днем боротьби за права жінок!

У цей день у першу чергу я хочу подякувати матерям наших захисників і захисниць за те, що правильно виховали своїх дітей. Завдяки вам, вашим синам і донькам Україна не впала під натиском ворога. Ви залишились чекати їх удома, згуртувалися й стали волонтерками, щодня докладаєте зусиль для того, аби допомогти захисникам на фронті. Висловлюю підтримку усім дружинам, котрі чекають своїх чоловіків із фронту, сестрам і донькам наших захисників.

Також вітаю усіх жінок, котрі трудяться на благо громади – вчительок, виховательок, медикинь, працівниць комунальних підприємств громади, виконкому сільської ради, підприємниць та усіх, хто працює і підтримує економіку нашої громади та всієї України.

Окремі вітання шлю молодим мамам, котрі виховують дітей – наше майбутнє, а разом із ними - усім жінкам, які присвячують себе своїм родинам, взявши на себе труд вести домашнє господарство.

Нехай кожна з нас зможе вільно обирати свій шлях - реалізовуватися, будувати кар’єру, народжувати і виховувати дітей, присвячувати себе спорту, творчості чи науці.

Переможного миру нашій Україні і нехай доля кожної жінки буде щасливою.

Із повагою – Олена ШТЕФАН, Бобрицький сільський голова