ТРЕНІНГ ДЛЯ РОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ СЕЛА ГРИЩИНЦІ «ЯК ПОКРАЩИТИ СВОЄ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВʼЯ, І ЖИТИ У ЗЛАГОДІ З СОБОЮ, У ТЯЖКИЙ ДЛЯ СІМʼЇ ЧАС»

Дата: 08.04.2024 14:31

06 квітня була проведена зустріч у с. Грищинці психологом КЗ «Центру надання соціальних послуг Бобрицької сільської ради» Діани Сагайдак із жінками та батьками військовослужбовців.

На зустрічі було розглянуто ряд нагальних питань:

1. Можливої волонтерської допомоги для військовослужбовців, які потребують одяг, який просто необхідний для перебування фронті.

2. Чи можливо від сільської ради організувати допомогу для військовослужбовців, які перебувають у лавах збройних сил України та їх сімей.

3. Можливість створення спілки ветеранів, чи ветеранського фонду.

Всі питання, які винесені, зокрема і інші звернення на зустрічі, прийняті до уваги, і їх буде розглянуто. Про результати буде повідомлено на наступній зустрічі.

Також було проведено бесіду, як покращити своє самопочуття у ряді важких обставин. Запропоновано ряд психологічних послуг від центру, якими можна скористатися в будь який зручний час.

Центр надав номер телефону, за яким можна звернутися за нагальними запитаннями.

На останок, з учасниками зустрічі було проведено анкетування, яке допоможе надалі центру, виявити потреби сімей військовослужбовців.

По результатам анкетування, було визначено, необхідність проведення заходів, тренінгів для покращення самопочуття сім’ям військовослужбовців, яким необхідна психологічна та соціальна допомога, підтримка.

Виносимо свою подяку кожному учаснику, які знайшли час та приділили свою увагу на нашій зустрічі.

З повагою, КЗ «Центр надання соціальних послуг Бобрицької сільської ради»