У СЕЛІ ЛИТВИНЕЦЬ ВІТАЛИ ЮВІЛЯРА!

Дата: 08.04.2024 14:33

5 квітня Ніколенко Володимир Борисович відсвяткував свій ювілей : 85-річчя .

Народився Володимир Борисович в простій селянській сім'ї в с.Рубаний Міст. Зростав у рідному селі, закінчив середню школу. Навчався в Звенигородській обласній автошколі. Після закінчення навчання працював водієм у Букській автоколоні.У 1961 році був призваний до лав Радянської армії, де проходив службу. Одружився з Марією Петрівною і разом виховали двох дітей : Віталія та Людмилу .

До того часу, поки не переїхали на Канівщину, працював водієм, завгаром, а останні 6 років - замісником директора радгоспу у своєму селі. У 1997 році сім'я Ніколенків переселилася у село Литвинець, щоб бути ближче до дітей, які мешкають у м.Каневі.

Володимир Борисович показав свої організаторські здібності і на новому місці проживання. Він був депутатом трьох скликань Литвинецької сільської ради та працював протягом 10 років водієм у банку "Аваль".

Хороший сім'янин, добрий тато, надійний товариш, доброзичливий сусід - так відзиваються про нього люди.

Сьогодні від імені керівництва та жителів Бобрицької громади вітаємо ювіляра з днем народження. Миру, здоров'я та довгих років життя бажаємо Вам.