ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ФУТЗАЛУ

Дата: 22.04.2024 08:37

19 квітня у спортивному залі Бобрицького ліцею відбулась товариська зустріч з футзалу серед юнаків 2010 року народження та молодші. Зустрілися команди КЗ «Бобрицький ліцей», КЗ «Литвинецький ліцей», КЗ «Грищенецький ліцей». Команди змагалися на рівних.

Жоден не поступався один одному.

Метою товариських матчів є тренування тактики, зіграності, награвання ігрових та стандартних комбінацій, визначення основного складу команди в офіційних змаганнях.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою.

Тож, місця розподілилися наступним чином, ІІІ місце у юнаків з КЗ «Грищенецький ліцей», ІІ місце вибороли юні футзалісти з КЗ «Литвинецький ліцей», перемога у бобрицьких спортсменів. Вітаємо та сподіваємось на подальші зустрічі