АБИ ВОГОНЬ ЗАЛИШАВСЯ БЛАГОДАТНИМ

Дата: 30.04.2024 09:48

Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Рятувальники  звертаються до всіх громадян: - «Будьте уважні і вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем!». Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок – тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. У жодному разі не слід підпускати маленьких дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі та спровокувати загоряння. Повернувшись із церкви додому, свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів та не залишати без нагляду.