У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ 5 ВУЛИЦЬ ТА 1 ПРОВУЛОК

Дата: 03.05.2024 12:18

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», протоколу засідання робочої групи щодо перейменування вулиць та провулків по населених пунктах Бобрицької сільської ради № 2 від 19.04.2024, враховуючи результати громадського опитування, та з метою приведення назв вулиць, провулків Бобрицької територіальної громади у відповідність до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії», сільською радою перейменовано вулиці та провулки на території населених пунктів Бобрицької сільської ради без зміни нумерації будівель, а саме:

▶️Вулицю Колгоспну в селі Студенець на вулицю Рідна

▶️Вулицю Колгоспну в селі Пшеничники на вулицю Квітнева

▶️Вулицю Колгоспну в селі Грищинці на вулицю Польова

▶️Вулицю Колгоспну в селі Тростянець на вулицю Польова

▶️Вулицю Колгоспну в селі Синявка на вулицю Паркову

▶️Провулок Пєтухова в селі Григорівка на провулок Свободи.