Інформація про ВПО Громади

Дата: 06.05.2024 11:51

Загальна кількість офіційно облікованих внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) по громаді з 24 лютого 2022 року складає 1814 осіб, наразі проживає 127 ВПО (жінок - 60, чоловіків - 40, дітей - 27), проживають в приватних будинках громади.

Кількість ВПО, які можуть бути додатково забезпечені житлом за рахунок можливостей місцевої влади — 15. А саме в місцях компактного проживання (не тривале проживання):

с.Черниші, вул. Гора — ФАП,

с.Студенець, вул. Колгоспна - ФАП

З початку війни на основі звернень за компенсацією Ініціатива “Прихисток” домогосподарствам, які прихистили у себе 235 ВПО виплачено компенсацію в сумі — 813,4 тис. грн. Компенсацію на проживання отримали 1066 внутрішньо переміщених осіб.

Кількість ВПО, які отримали медичні послуги — 186. Кількість дітей ВПО в дошкільних закладах освіти — 1, в загально середніх закладах освіти — 13. З початку повномасштабного вторгнення кількість зареєстрованих безробітних ВПО – 10, наразі – 1 особа, сума нарахованої допомоги по безробіттю — 6,0 тис. грн, 2 ВПО працевлаштовані.

Рішенням виконавчого комітету Бобрицької сільської ради від 25.11.2022 № 27-3/VIII затверджено Програму “Турбота” Бобрицької сільської ради на 2023-2025 роки, якою передбачено надання разової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам та забезпечення безкоштовним харчуванням дітей ВПО в загальноосвітніх та дошкільних закладах освіти громади.