НА ЩИТІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ МАНЬКО МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ

Дата: 18.05.2024 17:40

🕯На щиті додому повертається Манько Микола Сергійович, Герой, що віддав своє життя за Україну!🕯

Манько Микола Сергійович народився в селі Констянтинівка Донецької області 16 серпня 2005 року, повну загальну середню освіту здобув у Констянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З початком повномаштабної війни разом із сімєю знайшли прихисток у селі Литвинець.

Микола став на захист нашої країни добровільно, контрактну службу проходив у взводі вогневої підтримки штурмового батальйону навідником кулеметного відділення.

Загинув 13 травня 2024 року біля н.п. Сергіївка Сватівського району Луганської області. У юного воїна залишилися мама Манько Олена Володимирівна, вітчим Шманьов В’ячеслав Олегович, два менших брати та наречена.

Церемонія прощання відбудеться 19 травня о 12:00 біля рідної домівки Героя по вул. Перемоги у с. Литвинець. Поховають героя на центральному кладовищі у селі Литвинець.

Просимо усіх небайдужих, гідно провести в останню путь Героя.

Його відвага, самопожертва та безкомпромісна готовність боротися за свободу і безпеку наших людей завжди будуть пам'ятатися. Нехай його душа спочиває в мирі, а його сім'я та близькі знаходять силу та підтримку в цей важкий час.

Спочивай з миром, наш захисник!

Герої не вмирають, вони вічно житимуть

у наших серцях!