ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІНФОРМУЄ ЩОДО ОНОВЛЕННЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ

Дата: 20.05.2024 09:48

18 травня 2024 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку обробки та використання даних у державних реєстрах для військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану».
Тому, з 18 травня 2024 року всі військовозобов’язані чоловіки віком від 18 до 60 років мають протягом 60 днів оновити свої дані особисто шляхом звернення в ТЦК та СП, через ЦНАП або електронний кабінет.
 Слід зауважити, що й жінки-медики та фармацевти, які перебувають на військовому обліку, також мають пройти цю процедуру.
До 17 липня 2024 року включно актуалізувати свої номери телефонів, електронну адресу, місце фактичного проживання, стан здоров’я, сімейний стан мають і чоловіки, які перебувають за кордоном. У разі, якщо цього не буде зроблено, такі особи залишаться за кордоном без можливості скористатися консульськими послугами і найголовніше – вони не зможуть отримати закордонний паспорт.
    Працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобрицької сільської ради отримали доступ та готові надавати сервіс з оновлення даних військовозобов’язаних. Для цього необхідно особисто звернуться за адресою: м.Канів, вул.Героїв Небесної Сотні, 60 (біля Успенського Собору).
    Консультацію можна отримать за номером телефону: +380674103179.
Начальник відділу ЦНАП
Світлана Гормаш