Дата: 23.05.2024 09:25

У п’ятницю, 24 травня 2024 року, об 11.00 год. у приміщенні Бобрицької сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

На розгляд виконкому виносяться такі питання:

1.Про роботу закладів освіти Бобрицької сільської ради.

2. Про організацію оздоровлення дітей і підлітків влітку 2024 року.

Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради А.Бабенко.

3. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.

4. Про затвердження інформаційних і технологічних карток з надання адміністративних послуг.

Доповідає: начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобрицької сільської ради С.Гормаш.

5. Про визначення способу участі батька Семенова К.В. у вихованні малолітніх дітей Семенової М.К., Семенової К.К. та Семенової К.К.

6.Про припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування Корженком О.О. та Корженком Т.О.

7. Про визначення місця проживання малолітнього Ломаки Н.О.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Бобрицької сільської ради Н.Харитоненко.

8. Про затвердження протоколу комісії з питань захисту прав і законних інтересів людей похилого віку та осіб, які потребують надання соціальних послуг вдома.

Доповідає : начальник соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Н.Малюк.

9.Про утворення Ветеранського Хабу (простору) Бобрицької територіальної громади та затвердження Положення про нього.

Доповідає: начальник «Центру надання соціальних послуг Бобрицької сільської ради» Д.Шелест.

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

11.Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій та мобілізованим на військову службу в ЗСУ.

12. Про зміну адреси домоволодіння Лугіної С.Г.

13.Про зміну адреси домоволодіння Секрета Г.О.

14.Про зміну адреси домоволодіння Хоменка М.М.

15. Про зміну адреси домоволодіння Чайки В.В.

Доповідає: секретар виконкому Л.Добровольська

16 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, що розташований за межами населених пунктів.

Доповідає: начальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ О.Підгайний.

17. Інші питання.