ЗАВТРА У СЕЛІ КОЗАРІВКА ПРОЩАТИМУТЬСЯ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ ПОНОМАРЕНКОМ ІВАНОМ ІВАНОВИЧЕМ

Дата: 28.05.2024 16:35

Нестерпний біль втрати. Його не можна загасити. Так само не можна загасити полум’я живої людської пам’яті, бо вона не підвладна часу. І вічно житимуть наші герої, бо ми пам’ятаємо про них. Вони для нас – воїни світла.

На жаль, сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі. В селі Козарвка 29 травня 2024 року проводитимуть в останній путь військовослужбовця Збройних Сил України Пономаренка Івана Івановича.

Прощання відбудеться об 11.00 годині, вдома: вулиця Марченська, 30.

Пономаренко Іван Іванович народився 14 травня 1986 року у селі Козарівка Черкаського району Черкаської області. У 2002 році закінчив Козарівську школу. А згодом вступив на навчання у Маслівський аграрний технікум, де здобув професію агронома. Працював в одному з підрозділів МХП трактористом.

У мирному довоєнному житті він був зовсім далекий від військової справи: захоплювався радіотехнікою, був хорошим татом, чоловіком та вірним другом, готовим завжди прийти на допомогу.

Проте у квітні 2024 року захисник був призваний по мобілізації у ряди Збройних Сил України на посаду стрільця 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А 4821.

18 травня 2024 року помер у м. Покровську Донецької області.

У воїна залишились дружина та двоє дітей.

Наші щирі співчуття рідним і близьким Івана. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі і пошані. Вічна пам’ять і слава українському воїну! Слава Україні!