У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ З’ЯВИТЬСЯ ПАТРОНАТНА СІМ’Я

Дата: 10.06.2024 14:24

Фото без опису
У громаді завершується підготовка кандидатів у патронат. Директором Черкаського обласного Центру соціальних служб Санжарівцем Богданом Михайловичем та тренером Юрченко Лідією Іванівною 7 червня було проведено виїзний тренінг для членів міждисциплінарної команди Бобрицької громади та кандидатів у патронатні вихователі.
Головна тема заходу – патронат та взаємодія представників усіх структурних підрозділів з родиною, яка вже готується приймати дітей.
На заході була присутня також очільниця громади Олена Штефан, яка звернула увагу на те, що патронатна родина – це один із методів порятунку дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.
Патронат – це одна з альтернатив інтернатам. Сьогодні по усій країні вони закриваються, і щоб діти виховувались у родинах, необхідна патронатна сім`я.

Фото без описуФото без опису