28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2024 10:31

Фото без опису
Конституція України — це основний закон нашої держави, оберіг нашої державності, компас України, адже вона зафіксувала єдине бачення напрямку руху держави — незворотність європейського та євроатлантичного курсу. Конституція наголошує на основні цінності людини – її життя і здоров’я, честь й гідність, недоторканність та безпека.
В часи, коли Україні та її народові доводиться відстоювати свій суверенітет та свободу у жорстокій війні з російською федерацією, День Конституції України є особливим святом для кожного українця та українки. Адже саме сьогодні так жорстоко ворог порушує наші конституційні права, головне із яких - це невід'ємне право кожної людини на життя! Жити щасливо, вільно і цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі, а не як темні невігласи у федерації варварства, терору та зла.
     Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави! Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!
З повагою, Бобрицький сільський голова
Олена ШТЕФАН