БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ВІДБУВСЯ У ГРИЩЕНЦЯХ

Дата: 01.07.2024 10:27

Днями, в рамках проведення урочистих заходів до Дня Конституції України, у Грищинцях відбувся благодійний концерт зі збором коштів на потреби ЗСУ.
У заході приймали участь аматори Грищинецького та Потапцівського сільського будинків культури, аматорський вокальний колектив «Вербиченька» Грищинецького СБК, художній керівник Костянтин Сторчоус, сімейний колектив «Берегиня» Потапцівського СБК та юні виконавці сіл . Присутні мали змогу почстуватися варениками та кошею за «донат».
Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 18 300 гривень на придбання РЕБ для військової бригади ЗСУ, в якій воює мешканець села Грищинці Білецький Олександр..

В єдності – наша сила!

Слава Україні!