Дата: 01.07.2024 10:31

Фото без опису

29 червня команди Бобрицької громади прийняли участь у відкритому турнірі з пляжного волейболу, присвячений Дню Конституції України у с. Ліпляве Ліплявської сільської ради. В турнірі прийняли участь 9 команд: команда юнаків села Ліпляве Ліплявської громади, 2 команди (юнаки та дівчата) з села Келеберда Ліплявської громади, команда дівчат з села Бобриця Бобрицької громади, збірна команда з сіл Литвинець та Бобриця Бобрицької громади, 3 команди з м. Ірпінь, команда з м. Канів. Ігри проходили в трьох підгрупах за коловою системою.   Турнір пройшов у дружній атмосфері, сповненій спортивного суперництва.
За результатами ігор у ІІ підгрупі:
-  І місце – команда дівчат з села Бобриця – сестри Постернак Ангеліна та Валерія
-  ІІ місце – збірна команда Горохов Роман з села Литвинець та Литвин Арсен з села Бобриця
-  ІІІ місце – команда дівчат з села Келеберда – Луговська Зореслава та Слюсар Вікторія
Тож вітаємо всіх та бажаємо нових звершень та перемог.

Фото без опису