15 липня в Україні святкують День української державності

Дата: 15.07.2024 09:09

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Понад тисячу років формувалися досвід українців, наша культура, самобутність, український характер. Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – наразі це найважливіше національне завдання, яке ми разом виконаємо. Сьогодні день, коли серця українців всього світу повинні битися в унісон. Кожному з нас потрібно щиро вірити у свою державу, вчити, знати і любити свою багатовікову історію, творити її тут і зараз – задля мирного та незалежного майбутнього.

Слава Україні! Слава нації! Слава ЗСУ!

З повагою, сільський голова Олена Штефан