ДОПОМОГА ВПО

Дата: 11.09.2024 10:48

14 сімей із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Бобрицької громади, отримали благодійну допомогу від Асоціації «Тріангль Женерасьон юманітер».

Triangle Generation Humanitaire (TGH) – асоціація, створена у 1994 році для допомоги страждаючим верствам населення, які опинилися у неприйнятній ситуації. Реалізацію своєї місії в Україні розпочали у 2016 році й спеціалізуються на психосоціальній підтримці, соціальній роботі та юридичному супроводі внутрішньо переміщених осіб. TGH надає різноманітну допомогу, спрямовану на покращення добробуту вразливих груп населення.