У П’ЯТНИЦЮ, 25 ЖОВТНЯ В СЕЛІ ІВАНЬКІВ ПОПРОЩАЮТЬСЯ З ВОЇНОМ МАКСИМОМ РОМАНЮКОМ

Дата: 22.10.2024 19:22

Фото без описуМаксим Романюк народився 23 квітня 1978 року в селі Іваньків. Навчався у Пшенишницькій школі, після закінчення якої вступив до Бобрицького училища. У 1996-1997 роках проходив службу в лавах Збройних сил України.

З початку повномасштабного вторгнення Росії долучився до Бобрицької територіальної оборони, виконуючи обов'язки на блокпосту в Потапцях. У січні 2023 року став до лав Збройних сил України. Після проходження навчання в Німеччині, з червня 2023 року постійно перебував на найскладніших ділянках фронту на Харківщині, зокрема в районах Куп'янська та Вовчанська.

8 липня 2024 року молодший сержант, старший водій гранатометного взводу роти вогневої підтримки 42-го окремого механізованого батальйону 57-ї бригади (військова частина А4472), загинув під час виконання бойового завдання внаслідок влучання ворожого FPV-дрона в автомобіль.

У Максима залишилися дружина, мати та двоє синів.

Просимо всіх мешканців громади вшанувати пам'ять Героя 25 жовтня о 13:00, створивши живий коридор на центральній вулиці села Іваньків, і віддати йому останню шану. Поховання відбудеться на місцевому кладовищі.

Мужній і хоробрий, вірний присязі, Максим до останнього подиху виконував свій військовий обов'язок з честю.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Захисника. Схиляємо голови в скорботі.

Вічна і світла пам'ять!

Герої не вмирають