Прийом громадян

У четвер, 24 листопада 2022р., із 10-ї до 12-ї год. в адмінприміщенні Бобрицької сільської ради здійснюватимуть виїзний прийом громадян спеціалісти Пенсійного фонду України

12:39 23.11.2022

Збір коштів на автомобіль для ЗСУ

На даний час у зоні бойових дій перебувають жителі нашої громади – села Грищинці: Романюк Ярослав Олегович та Хруленко Максим Миколайович. Їм потрібен автомобіль – позашляховик для виконання бойових завдань, який орієнтовно коштує 150 – 170 тисяч гривень. Їхнім батькам вдалося зібрати 53 тисячі гривень. Решта грошей не вистачає, а тому ми від їхнього імені звертаємося до жителів нашої громади, фермерів та підприємців для прийняття участі в зборі решту коштів на даний автомобіль. Дякуємо за кожну гривню! Пам’ятайте, ми всі найкращі, добрі і позитивні люди, ми – українці!

14:42 10.11.2022

ІНФОРМУЄ КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

З 05 вересня 2022 року оновлено способи реєстрації громадян на відвідування центрів зайнятості (електронну чергу). Віднині записатися на прийом до фахівця центру зайнятості можна лише через особистий кабінет, де також відображається вся актуальна інформація щодо пошуку роботи, здійснення нарахувань та виплат тощо.

08:47 26.09.2022