ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У середу, 20 жовтня ц.р., о 14-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться 16 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

20:07 08.10.2021

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У четвер, 23 вересня ц.р., о 14-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться 15 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.   На розгляд сесії виносяться такі питання: Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини Бобрицької сільської ради.

11:32 14.09.2021

Про бюджетну субсидію новоствореним фермерським господарствам

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) розпочинає прийом документів для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) новоствореними фермерськими господарствами згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. №106 (зі змінами).

12:45 30.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ ТЕРМІНУ ДІЇ КОНТРАКТУ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Литвинецький ліцей Бобрицької сільської ради  Черкаської області» (місце знаходження: вулиця Центральна, буд. 19, с.Литвинець, Черкаська область, 19003)

17:18 21.08.2021

Проводиться конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області.

13:51 20.08.2021