ПРОСТІР «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ У БОБРИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

15 листопада 2023 року ініціативна команда Бобрицького ліцею презентували результат реалізації проєкту «Перезавантаження» місцевій владі на чолі з головою Оленою ШТЕФАН та директорці БО БФ «МХП – Громаді» Тетяні ВОЛОЧАЙ. Робота над цею ініціативою була розпочата у 2021 році, коли у мережі Фейсбук, вчителі Бобрицького ліцею натрапили на оголошення від кампанії Zadoriy Fondation про програму  Charity Match для некомерційного сектору, мета якої підвищити спроможність організацій створювати більш ефективні та результативні фандрейзенгові кампанії. Ініціативна група у складі Людмили Оноко та Тетяни Козодой подали заявку і почалося довготривале навчання, яке складалось з 6 блоків :  а це 50 лекцій, відео заняття, тестові завдання. У підсумку даного навчання було створено власний проект та представлено донорам. У підсумку, отримали подвоєння зібраних коштів від благодійної організації БФ «МХП – громаді». «Простір «Перезавантаження» - це нове багатофункціональне середовище, розміщене у двох суміжних кімнатах, та поділене на осередки. - «Я дію» (де діти можуть вільно малювати, займатись відео зйомкою, виділено  куточок блогера та фотографії). - «Я думаю» (тут діти мають можливість пограти в настільні та напольні  розвиваючі ігри). - «Я відчуваю» (куточок для заняття музикою, міні-кінотеатр).  - «Я відпочиваю» (це осередок релаксу з імпровізованим зоряним небом). Сьогодні, у час повномаштабної війни, простір психологічного перезавантаження буде не тільки сприяти вільному розвитку творчої особистості, а  й допомагати зняти емоційну напругу, відпочити та відволіктися від викликів сьогодення. Наостанок гості також оглянули Клас безпеки, який було оновлено у закладі у 2023 році.

14:53 28.11.2023