О Г О Л О Ш Е Н Н Я

У середу, 19 червня 2024 року, о  9.00 год. у приміщенні Бобрицької сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

16:01 18.06.2024

Пам’ятка для УСЗНів / ЦНАПів з надання інформації під час взаємодії з внутрішньо переміщеними особами

Під час взаємодії з ВПО, зокрема також і у випадках надання відмови у призначенні / продовженні виплати допомоги на проживання ВПО, УСЗНам / ЦНАПам, виконавчим органам сільської, селищної, міської ради доцільно повідомляти про інші можливі варіанти державної підтримки, а також надавати інформаційні матеріали, зокрема у форматі онлайн.

09:23 18.06.2024

У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ З’ЯВИТЬСЯ ПАТРОНАТНА СІМ’Я

У громаді завершується підготовка кандидатів у патронат. Директором Черкаського обласного Центру соціальних служб Санжарівцем Богданом Михайловичем та тренером Юрченко Лідією Іванівною 7 червня було проведено виїзний тренінг для членів міждисциплінарної команди Бобрицької громади та кандидатів у патронатні вихователі. Головна тема заходу – патронат та взаємодія представників усіх структурних підрозділів з родиною, яка вже готується приймати дітей. На заході була присутня також очільниця громади Олена Штефан, яка звернула увагу на те, що патронатна родина – це один із методів порятунку дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Патронат – це одна з альтернатив інтернатам. Сьогодні по усій країні вони закриваються, і щоб діти виховувались у родинах, необхідна патронатна сім`я.

14:24 10.06.2024

Визначено перелік об’єктів, що підлягають МОНІТОРИНГУ по безбар’єрності у 2024 році.

Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з громадськими організаціями, відповідно до пункту 9 Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 (далі - Порядок), визначено перелік об’єктів, що підлягають МОНІТОРИНГУ у 2024 році, який включає в себе:

10:53 10.06.2024