Реєстрація РРО/ПРРО. Форми та інструкції для заповнення

Реєстрація РРО/ПРРО. Форми та інструкції для заповнення Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує про те, що процедури реєстрації класичних/програмних реєстраторів розрахункових операцій встановлені порядками, що затверджені наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048. Із ним можна ознайомитись за покликанням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0918-16#Text.

12:51 23.10.2023

ОЧІЛЬНИКИ БОБРИЦЬКОЇ ТА ВОДЯНИЦЬКОЇ ГРОМАД РОЗПОВІЛИ ВІННИЧАНАМ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ НА ЧЕРКАЩИНІ

3 жовтня у Вінниці відбувся Форум Громад Вінниччини: «Економічний план Перемоги». У роботі форуму взяли участь народні депутати України нинішнього та минулих скликань, голови та представники громад Вінницької області, некомерційного сектору, менеджери найбільших інвесторів Вінницької області, експерти-економісти, делегації громад з Київської, Львівської та Черкаської областей, серед яких була очільниця Бобрицької громади Олена ШТЕФАН. Метою зібрання було обговорення актуальних питань економічного розвитку на регіональному рівні в умовах повномасштабної війни, зокрема, шляхи ефективного використання наявних можливостей та ресурсів, напрямки залучення інвестицій та грантових коштів, способи взаємодії із соціально-відповідальним бізнесом. В умовах війни громади мають обмежені можливості для використання бюджетних коштів. Тому реалізація грантових проєктів допомагає впроваджувати хоча б частину із запланованого. Про свою практику написання та реалізації грантових проєктів у Черкаській області на заході вінничанам розповіли голови Бобрицької та Водяницької громад. «Спочатку було досить важко зрозуміти, як писати ті грантові заявки, - зізнається голова Бобрицької громади Олена Штефан. - Але коли пройшли тренінгові навчання, почали активно розсилати ці заявки. Результат не забарився: багато цікавих проєктів вже реалізували. Цьогоріч ми організували Фестиваль борщу, який проходить вже вдруге. А до війни у нас проводився Фестиваль сороміцької пісні. Вдалося облаштувати нову сцену, закупити костюми для артистів. Також з'явилась можливість відправляти місцеві колективи на різноманітні культурні заходи в Україні». За словами Олени Штефан, торік у громаді започаткували конкурс локальних ініціатив «Бюджет участі». Цього року написано 15 проєктів і усі вже реалізовані: «Наші жителі долучаються до покращення життя у своїх населених пунктах. В рамках «Бюджету участі» мешканці громади можуть запропонувати свою ідею. А працівники ради територіальної громади їм допоможуть написати проєкт та оформити заявку. З'ясувалось, що це не так важко. І небайдужі мешканці залюбки беруть участь у конкурсі та вже планують, що будуть робити наступного року».

09:11 12.10.2023