Про РРО з 01.01.2022 для платників єдиного податку

Про РРО з 01.01.2022 для платників єдиного податку   Фізособи-підприємці, зокрема й платники єдиного податку II-IV груп, зобов’язані використовувати РРО/ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265-95 ВР.

08:28 31.08.2023

БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ БОРЩУ У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Для участі у Фестивалі запрошуються команди освітніх закладів, закладів культури, сільських старостатів, творчих аматорських колективів, підприємств, установ, організацій Громади, окремих осіб у тому числі аматорів та професіоналів кулінарного мистецтва. Учасники забезпечують дві презентаційні порції борщу та творчу презентацію та за бажанням борщ для продажу на благодійному ярмарку. Умови участі у Фестивалі У Фестивалі можуть брати участь всі бажаючі, які   надали заявки до Оргкомітету та отримали згоду на участь.  Для участі у Фестивалі необхідно в період до 5 вересня 2023 року надати  заповнену заявку на участь на електронну адресу організатора Фестивалю: lytv_bobrosvita@ukr.net з приміткою «ФЕСТИВАЛЬ БОРЩУ». Контактна особа: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Бабенко Анна Миколаївна. Телефон для довідок: 096 650 50 48. Участь у Фестивалі безкоштовна.

12:51 30.08.2023