29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України.

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

12:57 29.08.2023

Первинна реєстрація РРО

Первинна реєстрація реєстратора розрахункових операцій в контролюючому органі означає, що реєстрація цього РРО здійснюється вперше. Первинній реєстрації підлягають моделі (модифікації) РРО, що містяться у першій частині Державного реєстру РРО та раніше не були зареєстровані, тобто які не експлуатувалися (нові).

16:13 28.08.2023

Організація БФ «Право на захист»

Організація БФ «Право на захист», окрім широкого спектру матеріальних та нематеріальних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам та особам, які постраждали від військових дій, є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН). Розмір допомоги складає 2220 грн. на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.

13:40 25.08.2023

Безпека врожаю

Протягом червня — серпня поточного року інспекторським складом Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області спільно з  членами місцевої та добровільної пожежної охорони та працівниками поліції проведено 126 спільних профілактичних рейдів в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю, в ході яких з аграріями проведені інструктажі щодо дотримання (забезпечення) протипожежного захисту хлібних масивів, об`єктів зберігання та переробки врожаю а також щодо дотримання мінної безпеки.

13:36 25.08.2023