Дата: від до Скинути

КОМФОРТ, БЕЗПЕКА, НОВІ МОЖЛИВОСТІ: В ОБЛАСТІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОНЦЕПТ СТРАТЕГІЇ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЧЕРКАЩИНИ

За повідомленням Прес-служби ОДА Концепт Стратегії розвитку цифрової трансформації Черкащини презентували 10 вересня 2021р. в Черкасах. Це відбулось в приміщенні соціального коворкінгу, який нещодавно відкрили в обласному центрі.

12:29 11.09.2021

У ЦНАПАХ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ МОЖНА ЧЕРЕЗ ДОДАТОК ДІЯ

За повідомленням Прес-служби ОДА, до ЦНАПу тепер можна буде звертатися без паперів. Абсолютно в усіх центрах надання адмінпослуг Черкащини працює шеринг документів через Дію. Тепер не обов’язково приносити документи у паперовому вигляді, якщо вони є у додатку.

12:26 11.09.2021

КОВАЛІВЦІ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ СЕЛА  З НАДІЄЮ НА КРАЩЕ МАЙБУТТЯ

КОВАЛІВЦІ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ СЕЛА З НАДІЄЮ НА КРАЩЕ МАЙБУТТЯ

У неділю, 5 вересня ц.р., у центрі Ковалів відбувалося справжнє урочисто-святкове дійство: жителі й гості цього невеликого населеного пункту Бобрицької громади відзначали День свого села. Захід загалом був не дуже людним, проте по-родинному теплим, щирим і обнадійливим…

22:36 09.09.2021

УСЕ БУДЕ DIGITAL! У ЧЕРКАСАХ ВІДКРИЛИ СОЦІАЛЬНИЙ КОВОРКІНГ

Згідно з повідомленням Прес-служби Черкаської ОДА, безоплатно забронювати собі одне із 20 робочих місць і попрацювати, відвідати освітні та бізнес-події, користуватися надшвидким інтернетом, перепочити в лаунж-зоні - все це зможе зробити кожен черкащанин уже з 10 вересня у соціальному коворкінгу в Черкасах. Його відкрив 3 вересня ц.р. голова Черкаської ОДА Олександр Скічко із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан.

20:22 06.09.2021