УСЕ БУДЕ DIGITAL! У ЧЕРКАСАХ ВІДКРИЛИ СОЦІАЛЬНИЙ КОВОРКІНГ

Згідно з повідомленням Прес-служби Черкаської ОДА, безоплатно забронювати собі одне із 20 робочих місць і попрацювати, відвідати освітні та бізнес-події, користуватися надшвидким інтернетом, перепочити в лаунж-зоні - все це зможе зробити кожен черкащанин уже з 10 вересня у соціальному коворкінгу в Черкасах. Його відкрив 3 вересня ц.р. голова Черкаської ОДА Олександр Скічко із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан.

20:22 06.09.2021

У КОЗАРІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ART-ПРОСТІР «ТЕРИТОРІЯ ПОЗИТИВУ»

Відбулася ця радісна та очікувана подія у п’ятницю, 3 вересня ц.р. Точна локація - у приміщенні, що знаходиться в складі адмінбудівлі нинішнього Козарівського сільського старостату.

21:23 05.09.2021

НОВИНИ ІЗ ГРИГОРІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ: БУТИ ГОСПОДАРЯМИ СВОЄЇ ЗЕМЛІ

Саме таким гаслом керувалися працівники Григорівського старостинського округу та Комунального підприємства «Добробут», які цими днями із власної ініціативи вирішили провести генеральне прибирання території біля адмінбудівлі старостату, зупинки та колишньої школи.

10:29 05.09.2021

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: ДО ВІДОМА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ТА ВЕДУТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Законом України від 06.12.2019 року №361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

09:13 05.09.2021

ІНФОРМУЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ: БУЛІНГ. ЩО РОБИТИ БАТЬКАМ І ДІТЯМ?

Знущання у школі замінили модним словом булінг, проте ситуацію це ніяким чином не змінило. Цькування у школі - доволі поширена практика. Моральний тиск, зіпсовані речі та жорстокі побиття набирають безліч переглядів та коментарів у мережі. Розпочався новий навчальний рік, тому спостерігайте за своїми дітьми і будьте пильними, аби в потрібний момент захистити та підтримати.

08:51 05.09.2021

КРАЇНА СОНЯЧНИХ ЗНАНЬ ЗНОВУ ЗУСТРІЧАЄ ЮНИХ «ЧОМУЧОК»

У першовересневий ранок до всіх навчальних закладів, що розташовані у населених пунктах Бобрицької громади, радісно поспішали школярі – їх традиційно покликала у подорож країна сонячних знань. Серед галасливого загалу в усіх чотирьох комунальних закладах громади виділялася дещо стривоженими очима та легким острахом перед невідомим когорта цьогорічних «першачків», а їх цього року сіло за парти в нашій громаді аж тридцять п’ять!

22:43 03.09.2021

СЕЛО МОЄ РІДНЕ, МІЙ КРАЮ ДОРОГИЙ: У ТРОСТЯНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

У суботу, 28 серпня ц.р., через усеньке село Тростянець до місцевого осередка культури – сільського клубу – на тракторі, прикрашеному квітами, із піснями їхали жителі вулиці Зацарини. Односельці виходили до воріт та подивовано допитувалися: «А в кого ж це весілля?» А їм у відповідь із веселого гурту відповідали: «Ми їдемо на день села. Гайда з нами!» І тростянецький люд поспішав за тими веселими агітаторами до клубу. А коли самодіяльні артисти під’їхали до місця призначення, то зібралися і гуртом… утнули гімн України! Зачаруванню, відчуттю гордості та святкової урочистості моменту не було меж.

23:35 02.09.2021