Дата: від до Скинути

ІНФОРМУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ: З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ  НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ  ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

ІНФОРМУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ: З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Вибухонебезпечними предметами в наші дні можна вважати будь-яку речовину або предмет, які здатні вибухати й завдавати чимало біди тим, хто не вміє з ними поводитися.

22:16 25.08.2021

БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ХІМІЧНИЙ ОБРОБІТОК ПОСІВІВ

За повідомленням агронома ВП «Ліпляве» ТОВ «НВФ «Урожай» В.В. Білана, відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищезгадане підприємство в період з 26 серпня по 06 вересня 2021 року на полях, що розташовані на території Бобрицької територіальної громади, проводитиме діяльність із застосуванням десиканту «Реглон Ейр» (строки дії токсичності якого складають дві доби) на посівах соняшника.

15:18 25.08.2021

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР «КІНО ПРОСТО НЕБА» ПОДАРУВАВ ШАНУВАЛЬНИКАМ КІНО БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ  «МОЇ ДУМКИ ТИХІ»

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР «КІНО ПРОСТО НЕБА» ПОДАРУВАВ ШАНУВАЛЬНИКАМ КІНО БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ «МОЇ ДУМКИ ТИХІ»

У понеділок, 23 серпня ц.р., на стадіоні, що знаходиться біля Комунального закладу «Бобрицький ліцей» (с.Бобриця) шанувальники кіно із усіх населених пунктів громади збиралися на вечірній показ вітчизняного кіно «Мої думки тихі».

21:03 24.08.2021

СИЛАМИ КОМУНАЛЬНИКІВ ПРОВЕДЕНО РОЗЧИЩЕННЯ ОБОЧИН ШЛЯХУ ВІД КУРИЛІВКИ ДО ТРОСТЯНЦЯ

Як повідомила заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Коробочка, цими днями виконано роботи з розчищення обочин шляху на проміжку від Курилівки до Тростянця.

13:26 23.08.2021

ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. СВЯТКОВА ЕСТАФЕТА ВІДЗНАЧЕННЯ СЕЛАМИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ. ЧАСТИНА 2

На святкування 30-річчя Дня Незалежності України до Потапців у другій половині дня п’ятниці, 20 серпня ц.р., з’їхалися гості з усіх старостинських округів Бобрицької громади. Із місцевого люду теж зійшлися і малі, і старі. Урочистості розпочали із привітального слова від Бобрицького сільського голови Олени Штефан. Вітаючи всіх зі святом, очільниця громади наголосила, що незалежність дала нове дихання всій нашій державі. І те, що сьогодні маємо – є великою працею і наших дідів-батьків, і уже нашого покоління часів незалежності. Так, попереду ще багато роботи, але саме в єднанні ми сильні. І єднає всіх нас навколо себе – як мати своїх дітей – наша Україна.

20:55 22.08.2021