РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЧЕРКАЩИНИ»

З 11.04.2023 по 13.04.2023 комунальним навчальним закладом" Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської обласної ради" була проведена  обласна виставка-конкурс “Нова українська школа Черкащини”.  У Виставці- конкурсі взяла участь  вчителька іноземної мови КЗ «Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради Тітова Євгенія Олександрівна.  Євгенія Олександрівна нагороджена Дипломом lll ступеня за свій методичний посібник " Games Resource Pack", який відображає формування ключових компетентностей учнів Нової української школи на уроках англійської мови.  Робота буде занесена до каталогу перспективного педагогічного досвіду та  розміщена на сайті Інституту. Вітаємо та бажаємо творчого натхнення та успіхів у подальшій роботі!!!

16:16 16.05.2023

ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

Готовність Збройних Сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від її особового складу, зокрема підготовленості молоді до проходження військової служби. З 01 то 03 травня 2023 року, відповідно до програми предмета «Захист України» для учнів 11-х класів проводяться навчально-польові збори, метою яких є практичне застосування набутих теоретичних знань, проходили навчально-польові збори для одинадцятикласників Бобрицької та Ліплявської громад. Учасників заходу привітали голова Бобрицької сільської ради Олена Штефан та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анна Бабенко, інспектор другого відділу Черкаського РТЦК та СП, майор Роман Кучеренко. Для закріплення навичок надання першої долікарської допомоги відбулося активне спілкування та наочний показ надання першої допомоги при кровотечах, переломах, зупинці дихання, зупинці серця, кульового поранення різних частин тіла з Аллою Хапугіною – учасником бойових дій. У дружній атмосфері пройшла бесіда щодо правил поведінки під час повітряної тривоги, обстрілах, ракетних ударах, надання першої допомоги потерпілому під час обстрілів на вулиці, в укритті, при завалах. Представники інспектор другого відділу Черкаського РТЦК та СП провели з учнями навчальні заняття з вогневої підготовки, мінної безпеки та вибухо-небезпечними пристроями, вогневої підготовки (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї). Висвітлили питання організації побуту військовослужбовців,що здійснюють охорону Державного кордону, оснащення їх зброєю.

08:34 07.05.2023