ЩОДО СИТУАЦІЇ З ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ПАСАЖИРІВ

Шановні жителі Бобрицької громади! Сьогодні не вийшли приміські автобуси на свої маршрути:  Канів - Григорівка – Черниші ч/з села (Бобриця, Студенець, Іваньків, Пшенишники, Грищинці, Піщальники, Трощин);  Канів - Бересняги ч/з села(Степанці, Синявка, Козарівка, Орловець);  Канів - Ковалі ч/з села (Литвинець);  Канів - Курилівка ч/з села (Тростянець). Перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах здійснювалось відповідно до Договору від 23.01.2020 № 1/20, термін якого закінчився у січні 2023 року. З метою безперервного перевезення пасажирів нашої громади та задля уникнення соціальної напруги серед населення, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради та перевізник ТОВ «М+М» направили до Черкаської обласної державної адміністрації листи, щодо продовження терміну дії Договору, оскільки саме до Черкаської ОВА на час дії воєнного стану перейшли повноваження щодо продовження таких договорів. На даний час у продовженні Договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Черкаською обласною військовою адміністрацією було відмовлено та запропоновано перевізнику взяти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів. Тому перепрошуємо за тимчасові незручності, виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради спільно з Черкаською районною державною адміністрацією прикладаються всі зусилля для якнайшвидшого вирішення даного питання.

12:22 24.03.2023

Добірка Фонду держмайна найбільш цікавих та інвестиційно-привабливих об’єктів малої приватизації з різних регіонів України у березневому бюлетені №12

Обирайте об’єкт для успішної інвестиції, подавайте заявку на участь та ставайте переможцями приватизаційних аукціонів!

12:35 22.03.2023

ДСНС УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ НЕ СПАЛЮВАТИ СУХОСТОЇ

ДСНС хоче привернути увагу громадськості до такої проблеми як палії трави. На жаль, навіть війна в країні не зупиняє окремих громадян і досі використовувати цей варварський метод господарювання.

10:07 20.03.2023

УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ

Важко знайти людину, яка хоч би раз у житті не пробувала себе в ролі гравця у волейбол (англ. volley – «літаючий» і ball – «м’яч», або українська назва – відбиванка) – олімпійський вид спорту, який входить у десятку найпопулярніших у світі. У волейбол грають скрізь: у спортзалах і  дворах, на  майданчиках і  пляжах. Він зміцнює здоров’я, дисциплінує, знімає стрес, розвиває швидкість реакції, вміння імпровізувати, працювати, дружити, прагнути до перемоги.     17 березня 2023 року на базі КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради проведено Першість з волейболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.     У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Ліплявської, Бобрицької та Степанецької громад.     У впертій та напруженій боротьбі серед дівчат перемогу здобула команда  Бобрицької громади, а юнакам дісталося почесне третє місце.     Вітаємо переможців змагань та щиро дякуємо виконавчому комітету Ліплявської сільської ради за організацію та проведення заходу.      Ростимо і виховуємо покоління українців, сильних фізично, розвинутих духовно, стійких морально.

08:30 17.03.2023

Добірка Фонду держмайна найбільш цікавих та інвестиційно-привабливих об’єктів малої приватизації з різних регіонів України у березневому бюлетені №11.

10:19 15.03.2023