ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА

Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

10:19 07.07.2022

УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

З метою забезпечення своєчасного реагування та недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах: лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду повідомляємо, за інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 05 липня 2022 року надзвичайна пожежна небезпека 5 клас прогнозується в Умані та Жашкові, в Смілі, Чигирині, Каневі та Звенигородці - висока (4 клас), у Золотоноші - середня  (3 клас).

09:59 05.07.2022

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні свій день народження відзначає надійний партнер Бобрицької громади, народний депутат Віталій Войцехівський.

14:06 04.07.2022

Звернення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області

У всьому світі існують правила ведення війни, але вже п’ятий місяць усі ми бачимо, що маємо справу з країною, для якої норми міжнародного права нічого не варті. Об’єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я, місця із масовим перебуванням людей і житлові будинки, а відтак і всі ми є ворожою ціллю.

13:38 04.07.2022