Дата: від до Скинути

Надавати першу долікарську медичну допомогу, поводитися зі зброєю і вибухонебезпечними предметами та тримати психологічний баланс

Днями вчилися педагогічні працівники закладів освіти Бобрицької громади. Проведення подібних практичних занять зумовлені сьогоднішніми непростими реаліями, що вимагають опановувати нові навички. Бути "трішки" лікарем, психологом, військовим, змушені ті, чия діяльність, здавалося б, ніяк не пов'язана з відповідною сферою. Проте, життя вносить свої корективи...

08:12 21.07.2022

Казки Сашка Лірника, 1000-літній дуб та садиба «Крутий заміс» - ще одна група дітей Бобрицької громади відвідала с. Мельники, що на Чигиринщині

Днями ще одна група дітейу супроводі батьків Бобрицької громади відвідала с. Мельники, що на Чигиринщині. Учасники заходу ліпили хлібці, слухали казки Сашка Лірника, відвідали майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, ліпили котиків з глини, грали в м'яча, загадали бажання  духу лісу, нагодували кізочок,  слухали гру на гітарі та сопілці та шукали призи в купі соломи.

08:24 20.07.2022

ПРО СПІЛЬНУ ДОПОМОГУ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Завдяки коштам зібраним на благодійному заході у селі Бобриця за участю заслуженої артистки України Олени Білоконь та аматорських вокальних колективів Бобрицької громади ми мали змогу придбати планшет вартістю 10 000 грн, для комплектації квадрокоптера для бійців Черкаського батальйону, до складу якого входять бійці Бобрицької територіальної громади.

09:38 15.07.2022

АМАТОРСЬКІ ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ -  – активні учасники мистецько-патріотичної акції  «Разом до перемоги!»,  в рамках V обласного фестивалю «Мистецька Петрівка»

АМАТОРСЬКІ ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ - – активні учасники мистецько-патріотичної акції «Разом до перемоги!», в рамках V обласного фестивалю «Мистецька Петрівка»

Мистецько–патріотична акція «Разом до Перемоги» проходила дистанційно з 01 по 12 липня 2022 року в рамках V обласного фестивалю «Мистецька Петрівка», присвяченого пам’яті композитора-аматора, музиканта та поета Петра Лобунця.

10:01 14.07.2022

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА

Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

10:19 07.07.2022

УВАГА, ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

З метою забезпечення своєчасного реагування та недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах: лісових масивах, рекреаційних зонах, лісосмугах, заплавах річок, торфовищах, на територіях об’єктів природно-заповідного фонду повідомляємо, за інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 05 липня 2022 року надзвичайна пожежна небезпека 5 клас прогнозується в Умані та Жашкові, в Смілі, Чигирині, Каневі та Звенигородці - висока (4 клас), у Золотоноші - середня  (3 клас).

09:59 05.07.2022