Дата: від до Скинути

ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»: ЩОДО ОТРИМАННЯ CОVID-СЕРТИФІКАТА З ВИКОРИСТАННЯМ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ПОРТАЛУ ДІЯ

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 04.11.2021 №1/06-3-12422 та з метою виконання покладених завдань, усвідомлюючи актуальність ситуації, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, повідомляємо про таке:

15:39 08.11.2021

ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ: З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Щороку першої неділі листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це професійне свято, що стосується близько 150 тисяч співробітників українських соціальних служб, з'явилося завдяки указу президента Леоніда Кучми №374/99 від 13 квітня 1999 року.

17:34 07.11.2021

ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Згідно з Указом Президента України від 14 травня 2021 року №447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки i оборони України «Про Стратегію кібербезпеки України» пропонуємо долучитися до масштабної інформаційної кампаніі «Місяць цифрової грамотності», що триває з 1 по 30 листопада 2021 року в межах проекту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».

11:22 06.11.2021

«ДОСТУПНИХ ЛІКІВ» СТАЛО БІЛЬШЕ

З 1 жовтня цього року люди з епілепсією, розладами психіки та поведінки можуть отримувати лікарські засоби безоплатно або з незначною доплатою, у рамках програми «Доступні ліки».

10:20 06.11.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 – У ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ

Як повідомляють із Міністерства охорони здоров’я України, на вебсайті Національної служби здоров’я України у розділі «Е-дані» з’явився новий дашборд «Інформація щодо стану вакцинації від COVID-19 пацієнтів, які уклали декларацію з лікарями первинної медичної допомоги».

10:18 06.11.2021

ПРОСТІР «ПЕРЕZАВАНТАЖЕННЯ» У БОБРИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ: ДАВАЙТЕ ПОДАРУЄМО ДІТЯМ ТУРБОТУ

Як стверджують фахівці, у вік високорозвинутих технологій у дітей посилюється психологічна діяльність та напруження у зв’язку з необхідністю засвоєння і переробки великого обсягу інформації. Як наслідок - відбувається помітне погіршення шкільної успішності, швидка втомлюваність і зниження захисних сил організму, втрата інтересу до навчання.

09:45 06.11.2021

БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ЩЕПЛЕННЯ І ВАКЦИНАЦІЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН І ПТИЦІ

Як повідомила начальник Канівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ганна Соловей, із 05 по 19 листопада 2021р. у селах Бобрицької територіальної громади буде проводитися щеплення проти сказу домашніх тварин, вакцинація птиці проти хвороби Ньюкасла та вакцинація проти КЧС.

16:52 04.11.2021

ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ: ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТ «РУКА ДОПОМОГИ»

З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).

15:54 04.11.2021

ЯК ОТРИМАТИ ЖИТЛО АБО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВІД ДЕРЖАВИ? ПОСЛУГИ НА ГІДІ

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

12:44 02.11.2021

ДБАЄМО ПРО НАШЕ ДОВКІЛЛЯ: ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ПО БОБРИЦЬКІЙ ОТГ НА ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ 2021 РОКУ

У населених пунктах Бобрицької територіальної громади налагоджено централізоване вивезення сміття. Роботи виконуються силами КП Добробут» Бобрицької сільської ради та фінансуються коштом громади

12:28 02.11.2021